x
Bina Güvenlik Kamera Sistemleri

Bina ve çevresinde güvenliği sağlamak için en iyi yöntem bina kamera sistemleri kullanmaktır. Evlerinizi ve malvarlığınızı güvende tutmak, sokakta oynayan çocuklarınızın güvenliğinden emin olmak veya yaşanan herhangi bir vakayı çözmek için bu kameralar oldukça işe yarayacaktır. Böylece kendinizi güvende hissedeceksiniz. Her şeye rağmen yaşanan bir tatsız olay olursa da fail hemen bulunacaktır.
Güvenlik Sistemi
Güvenlik sorunlarını çözmek ve ihlalleri önlemek için en kullanışlı yöntem güvenlik kameralarıdır. Güvenlik kameraları  denilince akla ilk olarak izlem yapan kameralar gelir. Ancak güvenlik bütüncül bir sistemdir. Kameraların yanı sıra kayıt sistem ile kayıt izleme sistemini de seçmeniz gerekir. Kameralar yoluyla alınan görüntüler kayıt sistemi ile kaydedilir ve izleme sistemi ile izlenebilir. Güvenlik sistemine karar verirken bunları göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız.
Kameralar
Güvenlik için ilk aşama kameralarla görüntü alınmasıdır. Etkili bina kamera sistemleri için mutlaka yüksek çözünürlüklü ve gece görüş özelliği buluna kameralar seçilmelidir. Böylece görüntülerdeki kişi gece gündüz kolaylıkla teşhis edilebilecektir. Eğer kameralar hava koşullarından etkilenecek dış ortamlara monte edilecekse suya dayanıklılık gibi özellikler de bulunmalıdır.
Firmamızda her ihtiyaca hitap edecek özelliklerde kameralar mevcuttur. Azami özellikler arayanlar için de, yüksek teknolojiden yana olanlar için de ürünler mevcuttur. Öylece ihtiyaçlarınız ve bütçenize göre seçi yapabilirsiniz.
Kayıt Sistemi
Kayıt sistemi kameralar için oldukça önemlidir. Kayıt hafızası ne kadar yüksekse o kadar uzun süre kesintisiz kayıt yapılabilecektir. Binalarda kullanılan kamera sayısına göre hard disk kapasitesi belirlenerek hafıza sorunu çözülmelidir. Böylece kesintisiz kayıt sağlanacaktır.
Firmamızda 7/24 kesintisiz kayıt yapan kayıt cihazları mevcuttur. Yüksek kalitede ve kesintisiz olarak yapılan kayıtlar sayesinde görüntülerde aradığınızı bulabileceksiniz. Ayrıca bazı ürünlerde harici olarak kayıt kapasitesi arttırılabilmektedir. Hard diskin arızalanması halinde devreye girecek yedek hafıza da mümkün olmaktadır.
Kayıt İzleme
Gelişmiş bazı teknolojik bina güvenlik kamera sistemleri sayesinde sorunlar anlık olarak mail ya da telefonunuza gönderilmektedir. Arzuya göre bu gelişmiş ürünlerden seçebilirsiniz. Tüm bu teknolojiyi sizler için sunmaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız tüm ürünlere bizimle sahip olacaksınız.

Güvenlik Sistemi|Sadece Güvenlik Ev Kamera Sistemi ve Güvenlik Alarm Sistemleri Güvenlik Kamera sitesidir.